IHG eerste voco resort in Oman

IHG Hotels kondigt de ondertekening aan van een managementovereenkomst voor voco Al Mouj Muscat, een resort aan het strand met 251 kamers dat in het vierde kwartaal van 2025 zal worden geopend. Naast Golden Group Holding markeert de deal de eerste ondertekening van het voco-merk in het Sultanaat Oman, waarmee het premiumportfolio van IHG in het Midden-Oosten verder wordt uitgebreid.

Centraal gelegen in de wijk Al Mouj Muscat in de Omaanse hoofdstad, een levendige ontwikkeling aan het water die bekend staat om zijn luxe woningen, jachthaven, kampioenschapsgolfbaan en high-end winkelaanbod, zal het nieuwe resort geschikt zijn voor zowel vakantiegangers als zakenreizigers. De toplocatie biedt gemakkelijke toegang tot de internationale luchthaven van Muscat en de nabijheid van de culturele bezienswaardigheden van de stad, waardoor het een strategische toevoeging is aan het evoluerende gastvrijheidslandschap van Oman.

voco, gelanceerd in 2018, is het snelst groeiende premiummerk van IHG en drukt al zijn stempel op openingen en signeersessies in Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië. Het merk staat bekend om zijn gedurfde identiteit en doordachte accenten en combineert het karakter van individuele hotels met de voordelen van een vertrouwde wereldwijde naam, waardoor gasten een betrouwbaar andere ervaring krijgen. Bij de opening zal voco Al Mouj Muscat zich aansluiten bij het groeiende portfolio van het merk van meer dan 100 open hotels wereldwijd en een robuuste pijplijn van meer dan 95 eigendommen.

Bij de opening later dit jaar, zal voco Al Mouj Muscat 251 elegant ontworpen kamers en suites bieden, samen met vijf verschillende eetgelegenheden, waaronder een eetgelegenheid die de hele dag geopend is, een specialiteitenrestaurant en een lobbylounge. Het hotel zal ook beschikken over drie vergaderzalen, een spa, een zwembad, een fitnesscentrum, een zakencentrum, voldoende parkeergelegenheid en een kapperszaak, waardoor gasten een goed afgeronde premium verblijfservaring krijgen.

IHG exploiteert momenteel 9 hotels verdeeld over vijf merken in Oman, waaronder: Six Senses, InterContinental, Crowne Plaza, Hotel Indigo en Holiday Inn, met 3 hotels in de ontwikkelingspijplijn die binnen de komende drie tot vijf jaar zullen worden geopend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *